Wtyczki Rich Snippets do Wordpress-a

Artykuły powiązane: e-marketing, pozycjonowanie, reklama, wordpress

Wtyczki Rich Snippets do Wordpress-a (...) pod artykułem umieszcza profil autora. Wtyczka jest przydatna dla blogów z kilkoma autoramizdjęcielink do profilu autora np. google pluskilka słów o autorzeOcena artykułuGD Star RatingPowyższa wtyczka pozwala zamieścić na stronach (...)

Dodany przez Patryk, w dniu 10-12-2014

Wtyczki Rich Snippets do Wordpress-a

Rich Snippets w Wordpressie

Artykuły powiązane: pozycjonowanie, reklama, seo, wrodpress

Rich Snippets w Wordpressie (...) narzędziach dla webmasterów.Metoda 1. Na naszej stronie umieszczamy link do Naszego profilu w google+ gdzie [$profile_url] zamieniamy na adres naszego profilu. Nie należy kasować atrybuty rel=author, bez tego Google nie powiąże autora ze stroną W profilu google+ w zakładce „O mnie” dodajemy adres naszej w strony w polu udziela się. Należy pamiętać by adres był z www bądź z www w zależności jak Nasza strona widoczna jest w google. Metoda 2.Umieszczamy wyraźne zdjęcie na naszym profilu w google+.Na każdej stronie na której piszesz znajduje się informacja, że jesteś autorem artykułu czyli autor:Jan (...)

Dodany przez Patryk, w dniu 25-11-2014

Rich Snippets w Wordpressie

Lista 77 serwisów typu pinterest.com

Artykuły powiązane: pinterest, pozycjonowanie, reklama, seo

Lista 77 serwisów typu pinterest.com (...) http://ology.com/ 5 http://photographic.com.ua/ 3 http://photosight.ru/ 5 http://piccsy.com/ 4 http://picocool.com/ 4 http://pinanimals.net/ 0 http://pinblr.com 0 http://pincat.kazlab.org/ 3 http://pincolada.com/ 0 http://pindirectly.com/ 0 http://pinfamily.com/ 0 http://pinfun.com/ 6 http://pinger.pl/ 5 http://pinhouse.pl 2 http://pinka.pl/ 2 http://pinoteka.pl/ 3 http://pinspire.com/ 4 http://pinspire.pl/ 4 http://pinstyle.com 2 http://pinterest.com/ 7 http://pinupp.net/ 0 http://polyvore.com/ 6 http://postwire.com/ 4 (...)

Dodany przez Patryk, w dniu 10-10-2014

Lista 77 serwisów typu pinterest.com